volejte  +420 603473958           piště info@ceskeprovaznictvi.cz 

přijďte  Kosmákova 1640/8, 78501 Šternberk (prodejní sklad, výroba)

dekorační sítě, provazové sítě

9 položek

Chtěli by jste si vyzdobit Vaši učebnu nebo hernu ve školce nebo škole? Máte děti, které rády malují a chtějí si vystavit svoje dílka nebo rádi fotografujete a chcete mít stále na očích Vaše úlovky? Právě pro tyto učely se nejčastěji používají námi nabízené dekorační sítě.
Dekorační síť jednoduše pověsíte na zeď a třeba pomocí barevných kolíčků na prádlo můžete pověsit svá umělecká díla nebo dílka Vašich dětí.

Dekorační sítě vyráběné ručně mají uzlíky jejichž výhodou je, že můžeme vyrobit jakýkoliv rozměr v libovolné barvě, případně kombinaci více barev.
Ručně vyráběné sítě jsou časově náročnější než sítě strojové, ale výhodou je, že se dá vyrobit i minimální rozměr, který by při strojové výrobě nebyl možný.

Vyberte si z naši nabídky sítí, fotografie jsou pouze ilustrativní, můžete si vybrat barvu sítě, která je pro Vás nejlepší. Nebo Vám můžeme vyrobit síť i jiných rozměrů a velikostí ok (5mm, 7mm, 10mm) stačí nám jen napsat info@ceskeprovaznictvi.cz

Dekorační sítě doporučujeme používat výhradně v interiéru.

Zobrazit:

NOVĚ V NABÍDCE

vázací popruh textilníNově v našem e-shopu nabízíme velký výběr textilních vázacích popruhů s nosností 1 - 12t. Nabídku vázacích popruhů najdete ZDE

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení