volejte  +420 603473958           pište info@ceskeprovaznictvi.cz 

přijďte  Kosmákova 1640/8, 78501 Šternberk (prodejní sklad, výroba)               

české provaznictví

dekorační sítě, provazové sítě

0 položek

Chtěli by jste si vyzdobit Vaši učebnu nebo hernu ve školce nebo škole? Máte děti, které rády malují a chtějí si vystavit svoje dílka nebo rádi fotografujete a chcete mít stále na očích Vaše úlovky? Právě pro tyto učely se nejčastěji používají námi nabízené dekorační sítě.
Dekorační síť jednoduše pověsíte na zeď a třeba pomocí barevných kolíčků na prádlo můžete pověsit svá umělecká díla nebo dílka Vašich dětí.

Dekorační sítě vyráběné ručně mají uzlíky jejichž výhodou je, že můžeme vyrobit jakýkoliv rozměr v libovolné barvě, případně kombinaci více barev.
Ručně vyráběné sítě jsou časově náročnější než sítě strojové, ale výhodou je, že se dá vyrobit i minimální rozměr, který by při strojové výrobě nebyl možný.

Vyberte si z naši nabídky sítí, fotografie jsou pouze ilustrativní, můžete si vybrat barvu sítě, která je pro Vás nejlepší. Nebo Vám můžeme vyrobit síť i jiných rozměrů a velikostí ok (5mm, 7mm, 10mm) stačí nám jen napsat info@ceskeprovaznictvi.cz

Dekorační sítě doporučujeme používat výhradně v interiéru.

Zobrazit:

Zaměření , montáž, konzultace

NABÍZÍME VÁM :

  • zaměření prostor pro instalaci ochranných sítí, lezeckých sítí a dalších našich lanových výrobků

  • montáž ochranných sítí, lezeckých sítí a dalších našich lanových výrobků

  • konzultaci našeho pracovníka přímo u Vás, který Vám zodpoví všechny Vaše otázky a navrhne nejlepší řešení pro Váš projekt

Tyto služby jsou placené s tím, že uhrazená částka za tyto služby bude odečtena při realizaci. 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info